MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 9007489
nr 900 7489
Nattygsbord
Ett par, Bemålade, Tidigt 1900, längd: 32 cm, djup: 30 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:05:15
200 kr
250 kr
300 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr